четвер, 30 травня 2013 р.

Доброго дня!
У цьому році наші читачі мали змогу продемонструвати яскраві грані своїх талантів на виставці творчих робіт "Містечко вмілих рученят", яка розташувалася на абонементі для молодших читачів і  яка донині  поповнюється новими барвистими творчими роботами маленьких користувачів бібліотеки. Відвідувачі бібліотеки дивувалися роботам з солоного тіста, бісеру, вишивками, м'якими іграшками, та іграшками з валяної вовни, малюнками, роботами в техниці квілінг.
 
Ми вдячні нашим талановитим читачам - Ілющенко Юлії, Павловій Арині, Тузовій Маші, Ус Світлані, Чумаковій Дарині, Кобець Насті, Аксьоновій Даші, Голубятниковій Ліні, Колосенко Кирі. Ці дівчатка залюбки користувалися книгами та журналами по рукоділлю, які доповнюють  виставку творчих робіт.
У березні у читальній залі нашої бібліотеки були представлені творчі роботи діток "Школи Ірини" - першої в нашому місті школи сімейного типу для дітей-інвалидів, що не охоплені навчанням та вихованням у діючий державній системі освіти.
Детальніше про "Школу Ірини" дивись http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kYXFEhnJ7msНемає коментарів:

Дописати коментар