четвер, 21 квітня 2016 р.

День дошкільника

                                                                                                        Книжка.
Світло об'являється,
Як відкриєш книжку.
Де ж воно дівається,
Як закриєш книжку?
Не впадай в зажурості,
Мій малий читачу,
Я те світло мудрості
В твоїм серці бачу.
(Дмитро Павличко)
Чудово, захоплююче, пізнавально та весело пройшов  
День дошкільника "Стань читачем, друже!", гостями і 
активними учасниками якого стали діти  і вихователі ДНЗ №30. 
Бібліотекарі підготували для малят предметно-книжкові виставки і театралізовано-ігрову програму з конкурсами, рухливими іграми і маленькими призами. Впродовж заходу діти познайомилися з лялькою Марійкою, яка  зустрічала та супроводжувала гостей по всіх бібліотечних відділах, проводила свої "Марійкини забавлянки" .
Діти також з великою цікавістю здійснили он-лайн екскурсію "Скільки народів - стільки мудрості й казок", згадуючи казкових героїв народів світу по книжках та іграшках з книжково-предметної виставки "Острів казок". А ігровий майданчик( який завершив День дошкільника) та візитівки з солодащами стали приємним сюрпризом для малечі та дорослих.
 
 


 
Проведення Дня дошкільника вже стало доброю традицією, захід викликав у дітей жвавий інтерес і бажання продовжити спілкування з улюбленими героями, а, значить, знову, разом з батьками, прийти в бібліотеку.
А ми, бібліотекарі,  бажаємо всім родинам - хай кожень день життя  буде наповнен такими добрими емоціями, дитячою радістю,  веселощами та солодащами!

Немає коментарів:

Дописати коментар