неділя, 14 липня 2013 р.

Вітаємо вас, друзі! 
Ви коли-небудь читали журнал "Пригоди"?  Це - сучасний журнал для тинейджерів. В одному з номерів крім рубрик: "Спортивні пригоди", "Школа краси", "Вікторина для всезнайок", сканвордів та японських головоломок є цікавий тест! Пропонуємо вам з ним познайомитися:
                        
Тест «Твоя книга – твоє обличчя»
Якщо ти читаєш хоч щось, це вже добре про тебе свідчить. Адже ти допитливий, небайдужий та освічений – вмієш вже читати, як мінімум. 
А от про які інші риси характеру можуть розповісти твої читацькі смаки?
         Жахи та трилери читають прагматичні люди, реалісти, холерики, схильні до гучних вчинків та лінюхи.
       Наукові, історичні та документальні книги читають зухвалі, імпульсивні та стійки до депресій особистості. Вони мають шарм та завжди – власну точку зору. Такі люди можуть бути егоїстичними та недружелюбними.
       Детективи читають шанувальники вирізняються комунікабельністю 
та звичкою порозумувати. Це рішучі люди, врівноважені, спокійні та миролюбиві. Проте в той же час вони надто емоційні та спраглі небезпечних пригод.
       Пригоди ж люблять читати горді люди, готові завжди допомогти, які претендують на найкраще в цьому світі.  Ці люди завжди прагнуть до самореалізації, але інколи замкнені в собі та потані.
       Фантастику та фентезі  читають люди з різноманітними смаками, сентиментальні, нерішучі. Саме вони найчастіше можуть відступитися від цилі та змінити свою думку.
       Гумористичну літературу читають однолюби, люди без претензій та амбіцій. Ці люди обережні у виборі, нерішучі та несміливі.
       Мелодрами, драми та романи  читають ті, хто шукає кохання на все життя. Як правило, це людина, яка захоплюється собою, відповідальна, показна, але сором’язлива та часом агресивна.
       Шанувальники коміксів та журналів мають яскраве виражене почуття гумору. Також їм властиві доброта та позитивне ставлення до життя. Хоча інколи і вони можуть засмучуватися та страждати від депресії, на кшталт «мене ніхто не любить, піду я утоплюся»
              А що читає твій друг? Немає коментарів:

Дописати коментар