середа, 5 квітня 2017 р.

Увага! Фонд бібліотеки знову поповнився новенькими книгами - знайомтесь!
Книги для підлітківБачинський Андрій. 140 децибелів тиші.; Ілюстрації: Бочко Андрій. — Л. : Видавництво Старого Лева, 2015. — 128 с.
Юний музикант Сергій мав абсолютний слух, чудових тата й маму і галасливу сестру Іринку. Та втратив усе це в одну мить. Автомобільна аварія забрала в хлопця найдорожче. Сергій після лікарні потрапляє в інтернат для дітей із вадами слуху. І там мусить навчитися спілкуватися мовою жестів, читати по губах та вивчити спеціальну абетку – дактиль. Однак хлопець не хоче цього – він надто пригнічений втратою. Справжньою розрадою для Сергія стає Яринка – семирічна дівчинка, яка також потрапляє в інтернат.
"140 децибелів тиші" Андрія Бачинського - "Дитяча книга року ВВС" у 2015 році.

Ґрьонтведт Ніна Елізабет. Абсолютно нецілована. - Львів, Видавництво Старого Лева, 2016. - 320 с.
«Абсолютна нецілована» – друга книжка норвезької письменниці Ніни Елізабет Ґрьонтведт, написана у формі щоденника дівчинки-підлітка, який авторка сама й проілюструвала. Героїня Уда Андреа Стоккгейм – вже знайома українським читачам за книгою «Привіт, це я!» – знову пише про себе, свою найближчу подругу Геллє, молодшу сестричку Ерле, тата й маму, шкільних друзів. І… про свої перші закоханості. Словом, про всі-всі найпотаємніші таємниці, про які можна писати в чудовому новенькому записнику-щоденнику, який замикається на ключик.
Радимо прочитати!

Немає коментарів:

Дописати коментар